Samochódy do ślubu - Saver

Taxi VIP auto na wesele


Samochody - Saver - Facebook

Transport VIP
 Transfery lotniskowe
 Dla biznesu
 Samochód do ślubu

Autostrada z Dębicy do Tarnowa już otwarta!

15.11.2013

Podobnie jak wielu kierowców, cieszymy się z otwarcia kolejnego, 30-kilometrowego odcinka autostrady A4 z Dębicy do Tarnowa. Ułatwił nam on transport osób i sprawił, że transfery w kierunku wschodnim są znacznie szybsze.

Szczególnie jest to odczuwalne przy świadczeniu usługi TAXI VIP, gdzie liczy się każda chwila, a ważni goście nie mogą się spóźnić na spotkanie. Dzięki temu niewielkiemu fragmentowi autostrady nasi klienci nie muszą już spędzać wiele czasu w podróży. To duże udogodnienie, zwłaszcza, jak w grę wchodzi transport VIP, gdzie każda chwila jest dokładnie rozplanowana i przebiega zgodnie z harmonogramem. Bez względu na to, czy realizujemy transfery lotniskowe, czy wypożyczamy samochód do ślubu, nasi kierowcy zawsze są punktualni i terminowi. . Wystarczy zostać naszym klientem, by przestać się martwić o to, jak na czas dotrzeć na spotkanie!

Nowo otwarty fragment drogi nie tylko pomoże nam szybko obsłużyć transport VIP, ale również odczuwalnie przyspieszy podróż wielu kierowcom. Czekamy na kolejne dobre wieści!