Samochódy do ślubu - Saver

Taxi VIP auto na wesele


Samochody - Saver - Facebook

Transport VIP
 Transfery lotniskowe
 Dla biznesu
 Samochód do ślubu

Dla biznesu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla Klientów biznesowych. To, co nas wyróżnia, to profesjonalizm na najwyższym poziomie, sprawna obsługa Klienta i wysoka jakość oferowanych usług.

Korzystanie z naszego serwisu proponujemy zarówno małym przedsiębiorstwom, jak również globalnym korporacjom. Zależy nam na owocnej współpracy ze światem biznesu, dlatego też gwarantujemy elastyczną ofertę, dopasowaną indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

Swoją działalność prowadzimy dla Państwa, dokładamy wszelkich starań, aby obsługa transportowa spełniła najśmielsze oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, nawet te najbardziej ekstremalne, dlatego warto wybrać nas  na partnera biznesowego. Wsłuchujemy się w potrzeby Naszych klientów, dlatego zaufało nam tak wiele firm i instytucji.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i nie ma miejsc, do których nie moglibyśmy Państwa zawieźć. Często obsługujemy konferencje biznesowe polskich i zagranicznych przedsiębiorców, naukowców, polityków.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, mamy świetne rozeznanie na rynku usług przewozowych, współpracujemy z wielojęzycznymi przewodnikami, hotelami, restauracjami. Służymy doradztwem w zakresie turystyki krajoznawczej, na Państwa życzenie chętnie zaplanujemy program zwiedzania najciekawszych miejsc w Polsce, wzbogacony o ofertę kulturalną.

Wybierając naszą firmę, możecie skorzystać z zaproponowanych przez nas tras i transferów lub wybrać opcję usługi „szytej na miarę”. Jest to propozycja dla osób, które oczekują wyjątkowego serwisu i pragną dotrzeć do nietypowych miejsc. Nasz kierowca dopasuje trasę przejazdu a po drodze wskaże Państwu interesujące zabytki oraz pobliskie, oferujące wyśmienite przysmaki restauracje i hotele. Przez cały czas naszej współpracy, komunikujący się w języku angielskim szofer, będzie służył doradztwem i pomocą z bagażami. Wystarczy przesłać nam zapytanie a my zajmiemy się resztą. Jeśli postanowią Państwo, ponownie skorzystać z naszych usług, oferujemy atrakcyjne rabaty i długofalową współpracę.