Samochódy do ślubu - Saver

Taxi VIP auto na wesele


Samochody - Saver - Facebook

Transport VIP
 Transfery lotniskowe
 Dla biznesu
 Samochód do ślubu

Modne auta do ślubu i na wesele

2.12.2013

Coraz więcej Narzeczonych decyduje się zrezygnować z samochodów na wesele w stylu retro lub dorożek, decydując się na wybór komfortowego i nowoczesnego auta. Kusi ich nie tylko wygoda, jakiej można doświadczyć podróżując samochodami wysokiej klasy, ale również dynamiczny i elegancki wygląd.

Oferowane przez nas samochody do ślubu idealnie nadają się do transportu Państwa Młodych, ich rodziców i gości. Dwie luksusowe limuzyny – czarne Mercedesy klasy S, z elegancką, skórzaną tapicerką oraz estetycznym wykończeniem, sprawdzają się od lat jako auta na wesele. Klimatyzacja pozwoli Młodym złapać oddech w upalny dzień, a podgrzewane fotele rozgrzeją ich, gdy pogoda nie będzie łaskawa. Możliwość rozsunięcia rolet w oknach daje odrobinę prywatności, której nie zaoferują zwykłe samochody do ślubu. Na Nowożeńców będzie również czekał w środku drobny prezent…

W tym wyjątkowym dniu wszystko musi być wyjątkowe – zapraszamy więc Państwa Młodych i ich Rodziców do skorzystania z usługi wypożyczenia luksusowego auta do ślubu.