Samochódy do ślubu - Saver

Taxi VIP auto na wesele


Samochody - Saver - Facebook

Transport VIP
 Transfery lotniskowe
 Dla biznesu
 Samochód do ślubu

Najpiękniejsze samochody na wesele

22.08.2013

Letnie miesiące to tradycyjny czas wstępowania w związki małżeńskie. Nowożeńcy chcieliby, by w ten dzień wszystko było dopięte na ostatni guzik i doskonale się udało. My możemy zagwarantować, że wynajęte u nas auto na wesele będzie najpiękniejsze i przygotowane z dbałością o wszelkie szczegóły. Elegancko ubrane i gotowe o każdej porze do transportu osób na uroczystości podkreśli wyjątkowy charakter tego dnia.
Dysponujemy samochodami marki Mercedes (W212 lub S-classe) oraz Lincoln. Każdy z nich jest tym, o czym marzą Państwo Młodzi. Komfortowe, wygodne i po prostu piękne auta na wesele wkomponują się w uroczysty charakter ślubu i pozwolą świeżo upieczonym małżonkom cieszyć się swoim szczęściem. Dyskretny kierowca i drobny prezent dla każdej Młodej Pary wypożyczającej samochody na wesele (butelka szampana) dadzą możliwość złapać chwili oddechu w tym ważnym dniu.
Obsługujemy Kraków oraz inne miasta. Oprócz transportu osób (Państwa Młodych i gości weselnych) na uroczystości i do domów oferujemy również transport na lotnisko i z niego.