Samochódy do ślubu - Saver

Taxi VIP auto na wesele


Samochody - Saver - Facebook

Transport VIP
 Transfery lotniskowe
 Dla biznesu
 Samochód do ślubu

Nowoczesne auto na wesele – dlaczego warto je wybrać?

24.04.2014

Wraz z nastaniem wiosny rozpoczął się sezon ślubny. Wiele Młodych Par ma trudność ze zdecydowaniem się, czy lepszy będzie nowoczesny, czy stary samochód na wesele. Stare auta kuszą swoją prezencją i niepowtarzalnością, jednak czy warto z nich korzystać?

Nowoczesne auta na ślub to przede wszystkim pełen komfort podróżowania. Większość z nich wyposażona jest w największe luksusy, od profilowanych, skórzanych siedzeń, aż po klimatyzację. Pozwala ona w upalne dni ochłonąć na chwilę przed uroczystością, a w zimne popołudnia szybko się rozgrzać. Atutem nowoczesnych samochodów na wesele jest także możliwość skrycia się przed spojrzeniami gości – niekiedy trzeba poprawić makijaż, czasem uroni się łezkę…

Oferowane przez nas eleganckie auta do ślubu są także zadaszone, dzięki czemu fryzura Panny Młodej nie ucierpi w trakcie dojazdu na uroczystości, co może się zdarzyć przy podróży kabrioletem. Do tego dochodzi gwarancja, że limuzyna jest w 100% sprawna i nie zawiedzie Młodych w drodze do kościoła lub na wesele.

W naszej firmie wiemy, że ślub jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu. Zapewniamy nie tylko transport osób w standardzie VIP, ale także dyskrecję i miła atmosferę. Nowożeńcy wynajmujący u nas auto na wesele mogą liczyć na prezent – butelkę szampana, która będzie na nich czekała w samochodzie.