Samochódy do ślubu - Saver

Taxi VIP auto na wesele


Samochody - Saver - Facebook

Transport VIP
 Transfery lotniskowe
 Dla biznesu
 Samochód do ślubu

Prestiż i wygoda w niskiej cenie

13.03.2014

Podróżowanie w interesach może być łatwiejsze i bardziej komfortowe. Coraz więcej osób rezygnuje z własnego samochodu, przesiadając się do TAXI VIP – luksusowych aut, które zapewniają odpowiednie standardy transportu.

Korzystanie z usług TAXI VIP to nie tylko wygoda podróżowania samochodami najwyższej klasy. To także możliwość załatwienia najpilniejszych spraw w trakcie podróży, wykonania ważnych telefonów lub przejrzenia korespondencji e-mail. Nawet krótki czas potrzebny na transport na lotnisko lub dowóz z dworca na spotkanie w centrum można wykorzystać z pożytkiem. Zamiast spędzać go w nerwach, w zakorkowanych polskich miastach i na poszukiwaniu wskazanego adresu, można zlecić to naszej firmie, wynajmując komfortowe auta najwyższej klasy. Prowadzone przez zawodowych kierowców zapewniają terminowy transport osób we wskazane miejsce, a znajomość topografii sprawia, że TAXI VIP omija większość „wąskich gardeł” nie marnując czasu w korkach.

Przypominamy również, że nasze auta można wynająć również w charakterze samochodu na wesele i ślub. To niepowtarzalna okazja, warto więc by miała równie niepowtarzalną oprawę.