Samochódy do ślubu - Saver

Taxi VIP auto na wesele


Samochody - Saver - Facebook

Transport VIP
 Transfery lotniskowe
 Dla biznesu
 Samochód do ślubu

Sto lat, sto lat Młodej Parze!

26.07.2013

Wraz z latem nadeszła pełnia sezonu ślubnego. Wszystkim Zakochanym, którzy w tym okresie chcą wstąpić w związek małżeński oferujemy wyjątkową ofertę na samochody do ślubu. Wspaniałe, błyszczące limuzyny z komfortowym wnętrzem dowiozą ich na uroczystości oraz na wesele. W luksusowych warunkach, niczym w TAXI VIP, będą mieli chwilę spokoju na rozmowę i poprawę makijażu. Mamy jeszcze ostatnie wolne terminy!
Każdy samochód do ślubu jest przez nas dodatkowo dekorowany i specjalnie przygotowywany. Oferujemy nie tylko auta na wesele, ale również usługi zawodowych kierowców o nienagannych manierach, którzy spełnią każde życzenie Młodej Pary. Pełna dyskrecja i komfortowe warunki pozwolą skryć się na chwilę przed wzrokiem gości oraz odetchnąć w tym pełnym napięcia i zabawy dniu. . W naszej dyspozycji jest także asysta motocyklowa, która poprzedza samochody do ślubu. Kraków znamy jak własną kieszeń, z pewnością Młodzi zdążą na czas na wszystkie uroczystości i sesję fotograficzną!
Po zakończeniu zabawy weselnej zapewniamy odwiezienie gości do domów lub hotelu, a Młodym transport na lotnisko (jeżeli mają od razu wykupioną podróż poślubną).