Samochódy do ślubu - Saver

Taxi VIP auto na wesele


Samochody - Saver - Facebook

Transport VIP
 Transfery lotniskowe
 Dla biznesu
 Samochód do ślubu

Transfery lotniskowe

Oferujemy transfery lotniskowe, czyli transport na lotnisko luksusowymi samochodami marki mercedes.

Nasz kierowca odbierze Cię z dowolnego miejsca oraz zawiezie prosto na lotnisko lub dworzec kolejowy. Jeśli zdecydujesz się na przyjazd do Polski a Twój samolot wyląduje na jednym z portów lotniczych lub pociąg dotrze na stację kolejową, będzie tam na Ciebie czekać nasz kierowca. Rozpoznasz go bez trudu, ponieważ zawsze będzie mieć dużą kartkę z nadrukowanym Twoim nazwiskiem. Nie musisz się o nic martwić, nasz pracownik na bieżąco monitoruje zmiany w rozkładach przyjazdów, dlatego punktualność jest naszą domeną. Przekonasz się, że zwiedzanie Polski z naszą firmą to sama przyjemność i minimum formalności.

Oferujemy Państwu wysoki standard usług door-to-door i wykwalifikowanych kierowców, którzy doskonale znają topografię miasta. Chętnie pomoże Ci z bagażem i oczywiście zadba o komfortową podróż zmierzającą pod wybrany przez Ciebie adres.

Jeśli masz ściśle wyznaczony program pobytu, szofer zadba o to, abyś trafił do celu bezpiecznie i punktualnie. Na bieżąco monitorujemy tablice przylotów/odlotów, działamy 24/h i 7dni w tygodniu. Proponujemy wizyty w fascynujących miejscach oraz poznanie historii kilkunastowiecznych zabytków czy też ekstremalne formy spędzania wolnego czasu.

A może planujesz dłuższy pobyt w stolicy Małopolski? Jeśli zachwyciły Cię atrakcje Krakowa i okolic, miasto urzekło Cię swoją atmosferą, spędź kilka dodatkowych dni w naszym historycznym mieście. Kraków stanowi ważny węzeł komunikacyjny, dlatego też można się tu dostać na wiele sposobów. Na obrzeżach miasta znajduje się Port Lotniczy Balice, który obsługuje międzynarodowe połączenia.

Dworzec kolejowy, położony w ścisłym centrum miasta, stanowi opcję dla turystów preferujących podróżowanie pociągiem. Oszczędź swój cenny czas i zminimalizuj formalności. Zarezerwuj u nas transfer a w prosty i szybki sposób zyskasz gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi.