Samochódy do ślubu - Saver

Taxi VIP auto na wesele


Samochody - Saver - Facebook

Transport VIP
 Transfery lotniskowe
 Dla biznesu
 Samochód do ślubu

Zmiany w ścisłym centrum Krakowa

1.07.2013

Z początkiem lipca Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie zadecydował o rozszerzeniu o kilka nowych ulic strefy A (objętej pełnym zakazem poruszania się samochodów). Nie będzie można wjechać m.in. na ul. Grodzką, część Krupniczej (w okolicy Teatru Bagatela) oraz część Pijarskiej. Dla kierowców oznacza to utrudnienia w podróżowaniu po mieście i mniej miejsc do zaparkowania samochodów.
Wszystkim, którzy podróżują po ścisłym centrum w interesach, oferujemy usługi taxi VIP. Zawodowi kierowcy, o wyznaczonej godzinie stawią się przed Państwa hotelem lub domem, i szybko, z ominięciem korków dowiozą na spotkanie biznesowe. W ofercie mamy również transfery lotniskowe. Dzięki posiadanym przez nas wygodnym samochodom najwyższej klasy, transport na lotnisko nie trwa długo, dając jednocześnie możliwość skupienia się na swoich sprawach i dodatkową chwilę czasu do dyspozycji. Bezstresowo możecie podróżować z nami w dowolny punkt miasta w opcji transport VIP.
Oferujemy również transport osób na trasach krajowych i międzynarodowych. Wszystko w najwyższej jakości i pełnym komforcie. Zapraszamy do skorzystania również w czasie wakacji!